Akredite Laboratuvar Hizmetleri

Akredite Laboratuvar Hizmetleri

Su ve atık sudan numune alımı ve analizleri kapsamında ISO 17025 akreditasyonu olan laboratuvarımızda su karakterizasyonu, proses takibi, su kalitesi takibi ve çevre mevzuatlarına uygunluğun takibi için gerekli olan numuneler sertifikalı personeller tarafından alınmakta, analizler uluslararası standartlara uygun olarak yapılmakta, sonuçlar doğru, güvenilir ve hızlı şekilde raporlanmaktadır.

Laboratuvarımız su/atık su analizleri kapsamında ulusal ve uluslararası alanda teknik olarak yeterli olduğunu belgelendirmek adına TURKAK tarafından denetlenmiş ve 08.08.2019 tarihinde TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu alınmıştır. Atech Proses A.Ş’ de görevli tüm personel ISO 17025’e uygun olarak kurulmuş olan Kalite Yönetim Sistemi’nin bir takım işi olduğunun ve hizmet kalitesinin laboratuvarda çalışan herkesin sorumluluğunda olduğunun farkında ve bilincindedir.

İhtiyacınıza uygun analiz hizmetlerinin belirlenmesi, programlanması, kolektif bilgi ve deneyimimizle analiz sonuçlarının prosesinize yönelik değerlendirilmesi konusunda görüşmeye hazırız. Su/atıksu analizleri konusunda uzman, mevzuatlara hakim, teknolojik gelişmeleri takip eden ve saygın bir laboratuvar olma hedefiyle yola çıkmış olan personel kadromuzla siz değerli paydaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.