Skip links

Hakkımızda

Atech Proses A.Ş.

Şirket Profili

Atech Proses A.Ş. bünyesinde Mühendislik ve Akredite Laboratuvar Hizmetleri olmak üzere 2 iş biriminden oluşmaktadır. Mühendislik Birimi ; çevre teknolojileri alanında yurt içinde ve yurt dışında evsel ve endüstriyel nitelikli atık suların arıtımı, içme ve kullanım suyunun istenilen limitlere getirilmesi, arıtma çamurlarının bertarafı, atık su geri kazanımı, su kaynaklı koku giderimi konularında proje & mühendislik hizmeti vermektedir. Akredite Laboratuvar Birimi; TURKAK ve Çevre & Şehircilik Bakanlığı onaylı akredite laboratuvarında su ve atık su konularında analiz hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

İş ahlakımız, dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ile gelecek nesillere bırakabileceğimiz daha yaşanılabilir bir ortamı sonuç kılan teknolojik çözümler.

Hizmetlerimize göz atın

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarında müşterilerimize ilk akla gelen çözüm ortağı bilincini yaymak ve sektörlerimizde yeni nesil teknolojileri ilk uygulayan firma olmak.

Hizmetlerimize göz atın

Değerlerimiz

Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız, Çalışanlarımız, Doğal Çevremiz

Hizmetlerimize göz atın

Bizden Görüntüler

Bizimle çalışmaya ne dersiniz?

Biz çalışma fırsatı bulduğumuz firmalar ile her zaman çözüm ortağı ilkesi ile hareket etmekteyiz. Siz de bizimle çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın