Endüstriyel Atıksu Arıtma (Anahtar Teslim)

Endüstriyel Atıksu Arıtma (Anahtar Teslim)

Atıksu endüstriyel tesislerde alıcı ortama verilmeden önce yönetmeliklerce belirlenen kriterlere getirilmesi gereken ve bunu yaparken doğru işletme/yönetim şartlarında süreklilik arz etmesi gereken bir iştir. Atech Proses; her atıksuyun kendine has karakteri ve her atıksuyun kendine özgü çözümler ile arıtılabileceğini ilke edinmiş bir arıtma firmasıdır. Bu bağlamda ATECH, endüstriyel atıksu arıtımı hizmeti verirken aşağıdaki işlemlere göre ilerlemektedir.

Atıksu hizmetleri konusunda çözümler üretilirken müşteri bakış açısıyla bakabilmek ve çözümün her zaman en ucuz yöntem olmadığını anlatabilmek için yukarıdaki çalışmaların gerçekleştirilmesi gerekliliği bizim için bir çalışma metodudur. Çünkü biliyoruz ki atıksu arıtımında birden fazla çözüm yolu ve birden fazla teknoloji var. Bu süreçte müşteriyi doğruya götürecek olanlar;

Atech Proses; yukarıdaki açıklanan çözüm yolları ile otomotiv, gıda, tekstil, kimya, kağıt ve diğer sektörlerde endüstriyel atıksu arıtımı konusunda müşterilerine çözümler üretmektedir. Atech Proses aşağıdaki biyolojik ve kimyasal proses uygulamalarının dizayn ve kurulumunu gerçekleştirebilmektedir.